Legal

Privacy policy

Zasady ochrony prywatności

Niniejsza witryna jest zarządzana i utrzymywana przez konsorcjum Porozumienia Burmistrzów w Europe zrzeszające sieci władz lokalnych i regionalnych oraz kierowane przez Energy Cities i Sojusz Klimatyczny oraz obejmujące CEMR, EUROCITIES, FEDARENE i ICLEI Europa.

Nota prawna

Wyłączną odpowiedzialność za treść niniejszej witryny ponoszą autorzy. Zawarte w niej treści nie muszą odzwierciedlać stanowiska Unii Europejskiej. European Association for Creativity & Innovation ani Komisja Europejska nie są odpowiedzialne za jakiekolwiek wykorzystanie informacji w niej zawartych.

Ogólne zasady w zakresie danych

Dane osobowe są traktowane poufnie i nie będą ujawniane osobom trzecim bez zgody ich właściciela, jak postanowiono w ogólnym rozporządzeniu UE w sprawie ochrony danych osobowych (RODO).

Zasady w zakresie danych na platformie „MyCovenant”

Sygnatariusze i inni członkowie Porozumienia Burmistrzów powinni uzyskać dostęp do obszaru witryny chronionego hasłem, który nosi nazwę „MyCovenant”.

Proszę zapoznać się tutaj z pełnymi zasadami w zakresie danych obowiązującymi na platformie MyCovenant.

Jak można sprawować kontrolę nad swoimi danymi kontaktowymi?

O tym, czy dane kontaktowe będą widoczne w witrynie Porozumienia Burmistrzów w Europie może zdecydować każdy osobiście w następujący sposób:

      • Za każdym razem, gdy pojawi się prośba o wypełnienie profilu w obszarze o ograniczonym dostępie, poszukaj pola, które można zaznaczyć, aby wskazać, że chcesz, aby informacje te pojawiły się na stronie internetowej Porozumienia Burmistrzów w Europie.
      • Jeśli wcześniej została wyrażona zgoda na wyświetlanie danych osobowych, można w każdej chwili zmienić zdanie, usuwając zaznaczenie odpowiednich pól.

Prosimy o poinformowanie nas o swoich oczekiwaniach dotyczących poszczególnych danych kontaktowych, które zostały nam udostępnione.

Jak można zmieniać lub usuwać dane osobowe?

Dane, w tym dane do kontaktu można uaktualnić lub usunąć w dowolnym momencie. Wystarczy zalogować się do ekstranetu i odpowiednio zmienić swój profil (w zakładce „Moje konto” > „Mój zespół”).

Subskrybenci naszych e-maili mogą zakończyć subskrypcję za pomocą łącza na dole każdej wiadomości e-mail wysłanej z witryny eumayors.eu.

W jaki sposób są zabezpieczane dane osobowe?

Zobowiązujemy się do zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych. Aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi lub ujawnieniu danych, wprowadziliśmy odpowiednie procedury fizyczne, elektroniczne i zarządcze w celu zabezpieczenia i ochrony informacji, które gromadzimy online.

Dostęp do danych osobowych podlega ścisłym środkom bezpieczeństwa takim jak szyfrowanie i kontrola dostępu. Nie udostępniamy danych osobowych osobom trzecim bez uprzedniej zgody właścicieli tych danych.

Prywatność list e-mailingowych

Prowadzimy listy e-mailowe w celu informowania zainteresowanych, uprawnionych osób o ważnych sprawach, a osoby te są zobowiązane wcześniej potwierdzić chęć umieszczenia swoich adresów na tych listach.

Konfigurujemy nasze oprogramowanie serwera obsługującego listy tak, aby odmawiało ujawniania adresów e-mail subskrybentów naszej listy osobom innym niż te, które zostały przez nas upoważnione. Nie ujawniamy żadnych adresów e-mail zarejestrowanych w naszej witrynie.

Nie jesteśmy jednak autorem tego oprogramowania i nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy w oprogramowaniu służącym do zachowania anonimowości subskrybenta.

Nota prawna

Odpowiedzialność za informacje podane w obszarze zastrzeżonym spoczywa na każdym użytkowniku. Tylko użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść swojego profilu, która jest widoczna w witrynie Porozumienia Burmistrzów w Europie. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie zamieszczonych w niej informacji. W związku z tym nie ponosimy odpowiedzialności za działania osób trzecich, treść ich witryn ani za oferowane przez nie produkty lub usługi.

Skontaktuj się z nami w sprawie zasad ochrony prywatności

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące niniejszych zasad ochrony prywatności, napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.